• (81) 741 54 07
  • ul. Kompozytorów Polskich 8, 20-848 Lublin
  • Pon - Sob : 7:00 - 19:00

Logo Unia Europejska

Rehabilitacja

Rehabilitacja

godz. 8:00-18:00
 
DLA PACJENTÓW Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ

WEJŚCIE NA I PIĘTRO PRZYCHODNI

ZNAJDUJE SIĘ OD STRONY POGOTOWIA
(PRZEJŚCIE PRZEZ ŁĄCZNIK)
Fizykoterapia
Fizykoterapia

Fizykoterapia jest to leczenie polegające na działaniu na, organizm człowieka różnymi czynnikami fizycznymi pochodzącymi ze źródeł naturalnych lub wytworzonych sztucznie.

Więcej
Kinezyterapia
Kinezyterapia

Ćwiczenia ruchowe dopasowane są do obrazu klinicznego choroby, wieku oraz indywidualnej sprawności pacjenta. Podstawę terapii stanowi znajomość anatomii i fizjologii człowieka.

Więcej
Masaż
Masaż

Masaż jako forma leczenia był znany i praktykowany już w czasach starożytnych, z jednej strony jako element codziennej higieny, z drugiej jako profesjonalny zabieg medyczny.

Więcej

Wybrane techniki rehabilitacyjne

Hydroterapia
Hydroterapia

Hydroterapia to dział fizykoterapii, w którym do celów leczniczych wykorzystuje się działanie wody w różnej postaci. Opiera się na leczeniu poprzez bodźcowanie, co powoduje uaktywnienie mechanizmów regulacyjnych.

Więcej
Kinesiotaping
Kinesiotaping

W terapii wykorzystuje się taśmy-plastry o parametrach zbliżonych do ludzkiej skóry; plaster nie ogranicza ruchów, jest odporny na działanie wody, umożliwia przepływ powietrza i nie powoduję uczuleń.

Więcej
Medycyna manualna
Medycyna manualna

Medycyna manualna zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń narządu ruchu. Stanowi uzupełnienie powiązanych specjalizacji: neurologii, reumatologii, ortopedii oraz rehabilitacji.

Więcej

Zapewniamy 23 gabinety specjalistyczne

Doświadczony zespół lekarzy spacjalistów zadba o zdowie całej rodziny.

Copyright © 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja itee.pl.